logo

» Sala weselna
---------------------------------------
» Lista członków
---------------------------------------
» Orkiestra
---------------------------------------
» Jednostka Operacyjno-Techniczna
---------------------------------------
» Nasze wyposażenie
---------------------------------------
» O NAS - w skrócie
 
» PRZECZYTAJ!!!
---------------------------------------
» 10-ro przykazań prawego strażaka
---------------------------------------
» Modlitwa Strażaka
» Świety Florian
» Dzień Strażaka
» Stopnie (dystynkcje) PSP
» Dystynkcje OSP
» Odznaki OSP
---------------------------------------
» Przepisy OSP - praktyczne wyjaśnienia
---------------------------------------
» Rola i obowiązki Zarządu, Komisji Rewizyjnej i osób funkcyjnych w OSP
---------------------------------------
» ABC Strażaka
» Jak zachować się:
» Pierwsza pomoc
» Słownik pożarniczy
» Ochrona PPoż.
» Pożar - słownik
» Bezpieczeństwo w kuchni
» Potencjalne zagrożenia
» Bądź gotowy do ewakuacji
» Wypalanie traw
» Jak wezwać pomoc ?
» Kartki z dziejów pożarnictwa
---------------------------------------
» Humor
» FLAGA - zasady i terminy wywieszania
» Ciekawostki z innej beczki
---------------------------------------
» Jak zostać jednym z Nas
Orkiestra

Członkowie Orkiestry OSP w Lubochni (stan na dzień 01.07.2013r):

Kapelmistrz - Mocarski Tadeusz

Lista członków - (muzycy):

1.

Brodzki

 

2. 

Cabała

 Aleksandra

3. 

Cabała

 Kacper

4.

Chmielewski

 Nikodem

5. 

Cukier

 Ewelina

6.

Cukier

 Grzegorz

7. 

Cukier

 Michał

8. 

Cukier

 Wiktor

9. 

Jankowski

 Przemysław

10. 

Józwik

 Ewelina

11.

Jóźwik

 Andrzej

12. 

Kotynia

 Magdalena

13. 

Kowalski

 Wiktor

14. 

Lambert

 Sławomir

15. 

Lambert

 Dawid

16. 

Lembert

 Paulina

17. 

Łepek

 Henryk

18. 

Majchrowska

 Agata

19. 

Owczarek

 Damian

20. 

Popłoński

 Jacek

21. 

Reszka

 Ewelina

22. 

Reszka

 Ilona

23. 

Romaldowski

 Łukasz

24.

Romaldowski

 Mariusz

25. 

Wałęsiak

 Jacek

 

 Instrumentarium:

 

NAZWISKO IMIĘ INSTRUMENT
Majchrowska  Agata  klarnet I
Reszka  Ewelina  klarnet I
Lembert  Paulina  klarnet II
Kotynia  Magdalena  klarnet II
Cabała  Aleksandra  klarnet III
Józwik  Ewelina  sax alt I
Reszka  Ilona  sax alt II
Wałęsiak  Jacek  sax ton I
Cukier  Ewelina  sax ton II
Łepek  Henryk  sax baryton
Cukier  Michał  kornet I
Owczarek  Damian  kornet II
Jankowski  Przemysław  tenor I
Jóźwik  Andrzej  tenor I
Chmielewski  Nikodem  baryton
Kowalski  Wiktor  baryton
Cukier  Wiktor  trąbka I
Lambert  Sławomir  trąbka II
Lambert  Dawid  trąbka III
Cabała  Kacper  puzon
Cukier  Grzegorz  puzon
Romaldowski  Łukasz  alt I
Popłoński  Jacek  bas
Brodzki  ............  bęben
Romaldowski  Mariusz  perkusja